Collection: Soap

Handmade soap is not just a luxury, it's good for your skin! Our soap is made with high quality ingredients using the cold process method of soapmaking, and then is cured for atleast 4 weeks.

46 products
  • Soap Sample Pack
    Regular price
    $6.30
    Sale price
    $6.30
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summertime Soap Box
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    $42.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Fruit Soap Box
    Summer Soap Box
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    $42.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stephanie's Soapery Sampler
    Stephanie's Soapery Sampler
    Regular price
    from $9.90
    Sale price
    from $9.90
    Regular price
    $11.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Island Escape Luxe Soap
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Fizz Luxe Soap
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Tonic Luxe Soap
    Regular price
    $4.20
    Sale price
    $4.20
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger Lime Luxe Soap
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit & Mint Luxe Soap
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Peach Champagne Soap with Hemp & Mango Butter
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Sandals Soap with Hemp & Mango Butter
    Regular price
    $5.60
    Sale price
    $5.60
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beautiful Days Soap with Hemp & Shea
    Regular price
    $4.20
    Sale price
    $4.20
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out